Perfectto
Perfectto to firma oferująca stylowe torebki powstające według autorskich projektów zdolnych designerów. Nasze wyroby jakością i atrakcyjnym wyglądem dorównują torebkom od popularnych i cenionych zagranicznych projektantów, a przy tym są dostępne w znacznie niższej cenie (oferujemy także hurt torebek). Jesteśmy przekonani, że można świetnie wyglądać za niewielkie pieniądze, a nasze torby na zakupy, biurowe oraz torebki wieczorowe tego dowodzą.

Włoskie słowo „Perfectto”, które stało się nazwą naszej firmy oznacza „doskonały, perfekcyjny” i odzwierciedla nasze podejście do projektowania. Wyraża to, co jest dla nas najważniejsze: tworzenie takich produktów, których nie powstydziłby się sławny projektant torebki. Stąd wszystkie modele, które oferujemy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają przemyślaną, estetyczną formę, są praktyczne oraz świetnie wykończone. Na bieżąco śledzimy trendy i uwzględniamy je w swoich projektach, równocześnie dbając o to, by nasze torebki były stylowe, ponadczasowe i modne również za kilka lat.

Każdy, kogo zainteresuje nasza hurtownia torebek przekona się, że dostanie u nas torebkę w swoim ulubionym kolorze, ponieważ w naszej ofercie znajduje się niejedna torebka w kolorze czarnym, szarym, białym, brązowym, niebieskim czy czerwonym. Oferujemy modele torebek i toreb dla kobiet i mężczyzn, do ręki i na ramię, dużych i małych, na co dzień (np. torby na zakupy) i na wyjątkowe okazje.

Odnosimy sukcesy, a naszych Klientów z każdym dniem przybywa, ponieważ oryginalna torebka jest czymś, co dodaje stylu nawet zwyczajnemu strojowi. Co ważne: nie spoczywamy na laurach i stale poszerzamy ofertę o ciekawe torebki hurtownia oraz torby na zakupy dla pań oraz panów, dlatego warto odwiedzać naszą stronę i śledzić nasze nowości.

Company Profile

  • Factory Location
    Poland
  • Business types
    • Wholesaler
  • Markets
      East Europe / Russia